Klub zdrowia – 9 wrzesień

Klub zdrowia - 9 wrzesień

Już 9 września o godz. 18:00 zapraszamy na pierwszy po wakacjach katowicki Klub Zdrowia. Naszym gościem będzie Marta Naumiuk, a tematem spotkania muzykoterapia. Jak zwykle spotykamy się przy ul. Sobieskiego 11 w sali na pierwszym piętrze.

Dźwięki towarzyszą nam od chwili poczęcia. Zasłyszane częściej lub głośniej zapadają w pamięć, ale i wywierają na nas konkretny wpływ. Możemy świadomie korzystać z tej zależności, by nasze życie stało się przyjemniejsze, ale i zdrowsze; słowem: zmierzało ku lepszemu. W jaki sposób może się to stać możliwe? Jakie i czy w ogóle potrzebne są sprzęty, rekwizyty? Czy przydaje się znajomość muzyki? Czy potrzebne jest muzyczne wykształcenie lub pomoc fachowca z tej dziedziny? Na te i wiele innych pytań odpowie prelegentka wrześniowego Klubu Zdrowia pt. „Muzykoterapia w pigułce”, psycholog, muzykoterapeuta mgr Marta Naumiuk. Wykład okraszony będzie wieloma konkretnymi przykładami i ćwiczeniami. Przygotujcie się na niezwykle inspirujący czas!

W ramach spotkania zapraszamy również na pokaz przygotowania prostej potrawy zdrowej kuchni roślinnej wraz z jej degustacją, którą przedstawi założycielka bloga Swojsko z fasolką (www.swojskozfasolka.blogspot.com) p. Beata Głowacka.